17 kwietnia 2016

Czas na konkretne działania! Zbieraj z nami podpisy pod projektem antyaborcyjnej ustawy...

Poniżej informacja Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji". Nie oceniamy tej inicjatywy, każdy może ją poprzeć lub nie, w zależności od tego co dyktuje mu sumienie.


Fundacja Pro - Prawo do życia

Wspólnie możemy ocalić życie wielu dzieci!

profChazan
Prof. Bogdan Chazan - członek Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji"
Szanowni Państwo,
Piszę do Państwa w szczególnie ważnej sprawie. Stajemy dziś przed nowym wyzwaniem - inicjatywą, która może ocalić życie setek dzieci w Polsce. Z tego względu pragnę bardzo gorąco prosić Państwa o poświęcenie kilku minut na zapoznanie się z dalszą częścią tego listu, gdzie opisuję to niezwykle istotne wydarzenie.
Polskie prawo wciąż pozwala mordować dzieci nienarodzone. Każdy kolejny miesiąc to dziesiątki ofiar. W 2013 r. było ich 751, a ponad 96% dzieci jest mordowanych z powodu samego tylko podejrzenia o chorobę. Niestety w 2014 roku zamorodowanych w aborcji dzieci jest znacznie więcej - już prawie 1000.
Ponieważ badania prenatalne wykonuje się nawet do 5. miesiąca ciąży, niejednokrotnie dzieci w Polsce są zabijane wówczas, kiedy ważą prawie kilogram. Ruchy ich ciała są wyczuwalne przez matkę, na główce pojawiają się pierwsze włosy, a na paluszkach paznokcie.

Nie jesteśmy jednak skazani na taką sytuację.
Razem możemy to zmienić!

W tym celu, przed kilkoma dniami zarejestrowano Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Aborcji", którego jestem członkiem. Teraz konieczne jest zebranie co najmniej 100 tysięcy podpisów w ciągu zaledwie 3 miesięcy, pragniemy jednak by było ich znacznie więcej - nawet milion!
W czasie zbiórki podpisów, dzięki prowadzonej kampanii społecznej, wiele osób dowiaduje się, czym jest aborcja i opowiada przeciw temu zbrodniczemu procederowi. Liczba aktywnych obrońców życia stale rośnie - mamy wielu przeszkolonych koordynatorów Fundacji Pro - prawo do życia i setki zgłoszeń wolontariuszy zainteresowanych zbiórką podpisów. Szczególną nadzieję dla naszego projektu daje także zmiana władzy, która dokonała się w 2015 roku.
To jednak wciąż mało! Aby zwiększyć siłę oddziaływania:

Pilnie (!) potrzebujemy pomocy ludzi dobrej woli!

Wystawa
Bawer Aondo-Akaa - niepełnosprawny działacz z Krakowa w czasie zbiórki podpisów
Zbieranie podpisów jest bardzo proste. Podpisać się może każdy, kto ma prawo do głosowania w wyborach.Zbierać podpisy może każdy.
Wiele osób, choć popiera obronę życia, nie podpisuje się - nie wszyscy wiedzą o inicjatywie, nie do każdego zdołamy dotrzeć. Dlatego gdyby tylko mieli Państwo taką możliwość - warto zorganizować zbiórkę w swojej parafii, na spotkaniu rodzinnym. Warto zachęcić znajomych, sąsiadów, wspólnotę, aby włączyli się swoim podpisem lub sami zebrali je w swoim otoczeniu. Lekarze zbierają w swoich gabinetach, przedsiębiorcy w miejscach pracy.
Każdy podpis jest ważny! Każdy zbliża nas do powstrzymania rzezi niewiniątek i cierpienia nienarodzonych dzieci. Wspomniane 100 tysięcy to niezbędne minimum. Im więcej podpisów zbierzemy, tym większą siłę oddziaływania będzie miała nasza akcja.
Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o zaangażowanie. W każdej formie w jakiej uznają Państwo za stosowne. Pańska pomoc pozwoli uratować życie dzieci. Zebrane podpisy wywierają wpływ na opinię publiczną i przyczyniają się do zmian na lepsze!
Poniżej znajdą Państwo formularz rejestracyjny dla wolontariusza. Warto go wypełnić, niezależnie od tego, czy planują Państwo zebrać 5, 100, czy 1000 podpisów. Po wypełnieniu formularza przeszkoleni działacze skontaktują się z Państwem, prześlą wszystkie potrzebne materiały i odpowiedzą na Państwa pytania.

Zachęcam Państwa do rejestracji:

www.stopaborcji.pl/podpisy

Zbiórka trwa do 15 czerwca 2016 r.


Z tym działaniem nie można zwlekać. Zwolennicy aborcji silnie naciskają na jej legalizację i prowadzą własne kampanie społeczne, próbując manipulować świadomością Polaków. Muszą spotkać się ze zdecydowaną reakcją z naszej strony.

Wiemy, że zbiórki podpisów to skuteczne kampanie. Aborcjoniści z obawą mówią o naszych inicjatywach"nawet lewica dostrzega siłę tego wpływu i nie wiemy jak będzie dalej" (Kazimiera Szczuka, wrzesień 2014), "Sama inicjatywa już jest powodem do zaniepokojenia i frustracji." (Krystyna Kacpura, 19 lutego 2016).

Wierzę, że nie jest Państwu obojętny los malutkich dzieci, dlatego z góry dziękuję za każdą pomoc i wsparcie. Razem możemy powstrzymać aborcję!
Serdecznie Państwa pozdrawiam!
Prof. dr hab. n. med. Bogdan Chazan

2 komentarze:

  1. Banda ludzkich wesz . Mam nadzieje że wasze matki córki i kobiety zostaną zgwałcone przez stado tępych czarnych z Afryki i ubogacone kulturowo zajdą w ciąże i powiją małe czarne pomioty gwałtu z genetyczną skłonnością do gwałtów i pedofilii . Mam nadzieje że zdechniecie w męczarniach !!! Pisałem to ja NACJONALISTA

    OdpowiedzUsuń
  2. Bogdan Chazan dokonał 500 aborcji i nagle stwierdził, że chory płód, który nie ma szans na przeżycie tygodnia musi mieć szansę. !!!

    OdpowiedzUsuń