26 grudnia 2016

FAŁSZYWKA: MUZUŁMANIE SPALILI CHOINKĘ PRZED URZĘDEM W ZGORZELCU?

25.12 Jak informuje portal informacje24press - w przygranicznym Zgorzelcu, dzień przed wigilią po zmroku grupa osób (podejrzewa się radykalną muzułmańską młodzież z Niemiec) podpaliła miejską, świąteczną choinkę. W Zgorzelcu zdecydowano o sprowadzeniu 100 strażników granicznych, którzy mieli zapewnić bezpieczeństwo w mieście. To wszystko w związku coraz większymi grupami uchodźców którzy przedostają się przez Niemieckie Goerlitz i którzy bez problemu mogą przechodzić przez granicę w całej strefie Schengen.

Przypomnijmy, że Sejmowa Komisja Petycji głosami opozycji (głównie PO) i posłów PIS odrzuciła zarówno projekty ustaw Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE ws. zakazu wjazdu do Polski osób wyznających świętą wojnę (dżihad) jak również propozycję referendum w tej sprawie.
http://serwis21.blogspot.com/2016/04/posowie-i-rzad-za-prawem-do-wjazdu-do.html
26.12 - Okazuje się że informacja o podpaleniu choinki jest bliźniaczo podobna do informacji z podpalenia choinki w Brukseli, sprzed blisko roku, także w swej konstrukcji, a zatem wydaje się, że jest fałszywką. Jednak nawet jeżeli teraz była mylna, to wkrótce może się stać rzeczywistością.

8 komentarzy:

 1. Na razie spalili choinkę potem będą palić kościoły.

  OdpowiedzUsuń
 2. Potem kobiety i dzieci...

  OdpowiedzUsuń
 3. A będzie znowu na satanistów ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludziom mieszkającym w miejscowościach graniczących z Niemcami powinni wydać broń i pozwolenie na od szczał każdego kto wygląda na muzułmanina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co będzie, gdy ktoś powie, że strzelał do Ciebie, bo była słaba widoczność i uznał Cię za muzułmanina (lub kogoś, kogo nie lubi z innego powodu)?

   Usuń
  2. "Patrioto", naucz się posługiwać ojczystym językiem, bo zamiast o odstrzale piszesz o "szczaniu".

   Usuń
 5. informacja nie prawdziwa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Która o podpaleniu choinki, czy też o odrzuceniu projektów ustaw antyimigranckich? Co do pierwszej przytoczyła ją kilka portali, ale rzeczywiście nie została potwierdzona.
   Co do drugiej są nagrania i stenogramy sejmowe.

   Usuń