Piątek 20 października o godz. 15.00 w Warszawie przed Ministerstwem Infrastruktury ul. Chałubińskiego 4/6
protest Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE
przeciw przewlekłości rządu ws. przekształcenia wieczystego użytkowania w prawo własności i przestępczej patologii przy aktualizacjach opłat użytkowania wieczystego

7 października 2015

Ukrywanie gwałtów popełnionych przez imigrantów

W imię politycznej poprawności przypadki gwałtów popełnionych przez imigrantów są ukrywane przed opinią publiczną. Gdy gwałt, morderstwo popełni arab, murzyn nie usłyszymy w zachodnich mediach, że gwałtu dokonał arab czy afrykańczyk, ale usłyszymy o gwałcie, morderstwie popełnionym przez osobę X. Tożsamość narodowa czy religijna jest skrzętnie ukrywana, przez mainstreamowe media.
Okazuje się teraz, że gdy zdarzenie następuje w obozie dla imigrantów, fakt gwałtu ukrywa się, by nie "zaszkodzić sprawie imigranckiej". Jak podaje niezalezna.pl Młoda kobieta, działaczka lewicowej organizacji „No borders”, pracowała w obozie dla imigrantów na granicy Francji i Włoch. Została zgwałcona przez grupę afrykańskich imigrantów ponad miesiąc temu. Jej organizacja nakazała jej jednak milczenie. Tłumaczono to dobrem sprawy, o którą walczą – czyli troską o migrantów... – informuje breitbart.com. W sierpniu doszło do podobnego czynu. Muzułmańscy imigranci grupowo brutalnie zgwałcili szefową placówki imigracyjnej, później usiłowali ją zabić. W placówce tej opiekowano się imigrantami przez pół roku. Przybysze zdemolowali obiekt i pobili pracowników. Sprawcami byli dwaj siedemnastolatkowie i jeden szesnastolatek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz