12 marca 2017

Dołącz do 40 tysięcznej krucjaty - pomóż nam zdjąć „Klątwę” z polskiego teatru...

Protestuj.pl
Drogi Przyjacielu!
Piszemy do Ciebie jeszcze raz. Sprawa jest naprawdę poważna. Zebraliśmy już ponad 40 tysięcy podpisów pod akcją protestacyjną przeciw skrajnie bluźnierczej sztuce „Klątwa”, która wystawiana jest na deskach Teatru Powszechnego.
Ale wśród tych podpisów wciąż brakuje Twojego!
Mimo tak wielkiego odzewu ze strony społeczeństwa, dyrekcja teatru, władze samorządowe i centralne wydają się być głuche na apele Polaków. Dlatego potrzebna nam jest większa presja na rządzących.
Prosimy Cię o dołączenie do naszej akcji. Nie pozwólmy na bezkarne szydzenie z naszych świętości i autorytetów. Razem możemy powstrzymać tę lawinę obrzydliwości!
Czy wiesz dlaczego to takie ważne?
Pseudosztuka „Klątwa”, to kolejna już – po „Golgota Picnic” i „Nasza Przemoc i Wasza Przemoc” – skandaliczna profanacja, której jedynym celem jest obraźliwe wyśmiewanie wszystkiego co związane z Polską i katolicyzmem. Cały spektakl przepełniony jest nienawiścią i bluźnierstwem do tego stopnia, iż ciężko go w pełni opisać bez obrzydzenia. Jeżeli teraz stanowczo nie zaprotestujemy, w przyszłości publiczne obrażanie naszej wiary stanie się całkowitą normą.
To nasz moralny obowiązek, aby stanąć w obronie naszych wartości! Kliknij tutaj i wyślij apel skierowany do dyrektora Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera - Pawła Łysaka oraz do warszawskiego magistratu, który przekazuje na utrzymanie tej sceny ogromne sumy pieniędzy pochodzących z naszych podatków. Musisz wiedzieć, że jeśli teraz zgodzimy się pokazywanie tak skrajnych niegodziwości, „spektakle” takie jak ten na stałe wejdą do repertuarów polskich teatrów.
Pamiętaj, każda pojedyncza petycja się liczy. Nasze kampanie już niejednokrotnie doprowadziły do zmiany przez rozmaite władze swych decyzji, które były nie do zaakceptowania przez katolików. Wspólnie wysłaliśmy już ponad 1 100 000 protestów. W ten sposób zmieniamy świat.
Im więcej zgromadzimy podpisów pod naszym protestem, tym większą presje wywrzemy. Wierzymy, że i tym razem, przy dużej mobilizacji społeczeństwa, wspólnie uda nam się sprawić, aby ten bluźnierczy spektakl zniknął z desek polskiego teatru. Będziesz mieć w tym swój udział, jeśli dołączysz do protestu.
Z serdecznymi pozdrowieniami,
Zespół Protestuj.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz