22 marca 2017

CZY TO NIEMCY STOJĄ ZA UKRAINIZACJĄ POLSKIEGO RYNKU PRACY??!!

Czy to Niemcy stoją za Ukrainizacją polskiego rynku pracy??? - pyta Teresa Garland na łamach portalu Akademia Polityczna i dodaje:  jest to bardzo prawdopodobne! Przy nieświadomości zarówno Polaków jak i Ukraińców,  oba te narody są rozgrywane przeciwko sobie zakulisowo..... Czy pociągającymi za sznurki są Niemcy??

W zeszłym tygodniu w błyskawicznym tempie rozeszła się informacja że niemiecka firma produkująca w Polsce, zaszantażowała polskich pracowników: „Albo pracujecie za grosze po 12 godzin, albo bierzemy Ukraińców” „W piątek rano pracownicy mieleckiej firmy Kirchoff Automotive Polska, mieszczącej się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przystąpili do strajku. Domagali się polepszenia warunków pracy. Dyrekcja postawiła ultimatum: jeśli nie wrócicie do pracy w ciągu 24 godzin, na wasze miejsce przyjdą Ukraińcy. ” ze strony: http://wolnosc24.pl/2017/03/18/to-sie-dzieje-w-polsce-niemiecka-firma-do-pracownikow-z-mielca-albo-pracujecie-za-grosze-po-12-godzin-albo-bierzemy-ukraincow/


Ja się pytam: gdzie jest nasz rząd? Czy to oznacza początek całkowitej dezintegracji Polski i utrata władzy polskich rządów nad polską gospodarką i nad polskim terytorium?


Gdziekolwiek się zjawię czy to w jakimś urzędzie czy też wśród działaczy, wszyscy ze zgrozą mówią o wielkim zagrożeniu jakie niesie dla Polski ukrainizacja polskiego rynku pracy.  Wydaje się że rząd polski zamiast uprościć prawo, obniżyć koszty pracy i tym samym pozwolić polskim pracodawcom na zatrudnianie polskich pracowników, preferuje sprowadzanie do Polski Ukraińców! Tu nie ma żadnej logiki! Tu musi być jakieś drugie dno! I moim zdaniem ono jest!  Szczególnie, biorąc pod uwagę niechęć narodu ukraińskiego do narodu polskiego. Czego dowodem jest choćby rzeź rzeź dokonana przez Ukrainców na Polakach na Wołyniu. Na terenach obecnej Ukrainy w dużej mierze mamy do czynienia z wpływami cywilizacji turańskiej która opiera się na sile i przemocy (podobieństwo z Islamem) podczas gdy nasza cywilizacja łacińska oparta jest na miłości i prawdzie.  Wątpię w to żeby Ukraińcy byli w stanie i chcieli się z nami zintegrować. W czyim więc interesie importuje się tutaj do Polski miliony obcych kulturowo nam ludzi?


... Już w zeszłym 2016 roku, nasza pani Premier Szydło oznajmiała w parlamencie  europejskim że w Polsce mamy już milion Ukraińców.  Ilu ich jest teraz?  Dlaczego Polska jeszcze nie zamknęła granic przed najazdem imigrantów skoro inne kraje unii to uczyniły??  Skrajna nieodpowiedzialność naszych rządów jest żenująca! Przypomina to Angelę Merkel kiedy zapraszała Islamistów do swojego kraju......


Rzekomy brak rąk do pracy i konieczność zatrudniania pracowników z Ukrainy przez polskich przedsiębiorców, spowodowane są złym zarządzaniem Polską i złym prawem! Ale nasi posłowie nie chcą o tym wiedzieć! To polski parlament jest temu winny! Bo to on ustanawia prawo! A ustanawia go pod naciskiem obcych lobby (od redakcji - konkretnie Unii Europejskiej) w taki sposób żeby polski przedsiębiorca nie był w stanie kosztowo zatrudnić polskiego pracownika.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz