19 marca 2016

Natalia Nitek nękana przez policję w sprawie Hansa Gunthera Gielen

Pobierz obrazki

Natalia N. nękana przez policję
w sprawie Hansa G. 
Pobierz obrazki
Warszawa, 2016-03-19
W internecie pojawiło się nagranie wypowiedzi Hansa Guntera G. z ukrytej kamery. Naśladuje on głos rozstrzeliwania, mówiąc o ustawianiu Polaków pod ścianą. 

Mówi: „Chcę! Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem". 

17 marca 2016 r. o 21. 30 nagranie wyemitowała również Telewizja Republika. Reduta Dobrego Imienia jeszcze tego samego dnia podjęła kroki przeciw zniesławieniu narodu polskiego przez wypowiedź G.. 

Natalia N., która nagłośniła sprawę otrzymała pismo od pełnomocnika Hansa G. z żądaniem zaprzestania naruszeń, usunięcia z wszystkich stron internetowych nagrań i przeproszenia prezesa owej firmy za naruszenie dóbr osobistych. 

W dniu 18 marca 2016 r. Natalia N. o godzinie 18 została wezwana telefonicznie przez policjantkę w celu natychmiastowego stawienia się na komendzie. Gdy udała się tam, okazało się, że jest przesłuchiwana jako świadek z zawiadomienia p. Hansa G. Powodem przesłuchania były telefoniczne groźby, jakie miał otrzymać Hans G. po ujawnieniu nagrań. 

Działania policji po interwencji Hansa G. są radykalne i nieadekwatne do sytuacji. Zdumiewa również błyskawiczne tempo i pilność działań policjantów: wzywanie Natalii N. na przesłuchanie w piątek wieczór. 

Natalia N. odbiera działania policji jako nacisk i nękanie. Reakcja policji po skandalicznej wypowiedzi Niemca jest nadgorliwością. Powszechnie wiadomo, że w innych przypadkach działania policji można mierzyć miesiącami! 

Reduta Dobrego Imienia kontynuuje działania w sprawie Hansa G. i wspiera Natalię N.

Maciej Świrski 
Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom 

9 komentarzy:

 1. Może powinien się tym zainteresować sam Ziobro? Jakby nie patrzeć, tak szybka reakcja Policji przeciwko osobie, która obwieściła antypolskie zachowanie swojego byłego szefa, to jest potwarz dla Polaków! To już nawet przed własną policją mamy się wstydzić tego, że walczymy o swoją godność? Gdzie jest ta błyskawicznie działająca Policja, kiedy chodzi o napady, rozboje, gwałty, malwersacje, itd.? Ta sytuacja, to jest jawna kpina z Polaków!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bo to nie jest policja tylko milicja, oni po prostu zmienili nazwę i stali się jeszcze gorsi od nich.Milicja to przynajmniej lała wszystkich równo a policja leje tylko roboli, kibiców i podpala rosyjskie budy na marszach niepodległości, do menela nawet nie podejdą bo wiedzą że szkoda czasu na kogoś kto niema kasy więc lumpy robią praktycznie co i im się podoba. A w przypadku Hansa Guntera G. jestem pewien ze prokurator miał odwiedziny i nasrał w portki dlatego teraz cisną tą dziewczynę a szwabowi hitlerowcowi który powinien dostać kule w niemiecki łeb nic nie zrobią bo ma za dużo kasy i znajomości. Poza tym policja tj. milicja to praktycznie same lewaki i 95 % z nich powinno wylecieć na na zbitą lewacką facjatę za samo interpretowanie przepisów na lewackie kopyto, a każdy jeden komendant i jego zastępca powinien zostać zneutralizowany w przyspieszonym trybie .

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety w powyższych komentarzach jest wiele gorzkiej prawdy. Rozumiem rozgoryczenie. W pojedynkę jednak nawet najbardziej zmotywowani nic nie zrobimy. Stańmy razem przy Reducie Dobrego Imienia, zrzućmy się po trosze na wspólny cel walki z takimi hitlerowcami a razem będziemy stanowić realną siłę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Policja i Niemiec - wart pac pałaca ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Żaden Niemiec nie powinien być wpuszczany do Wielunia , Gdańska , Westerplatte , Bydgoszczy i Warszawy - za potworne zbrodnie a hans gielen powinien być osądzony i po odbyciu kary , deportowany do Niemiec albo Afryki

  OdpowiedzUsuń
 6. Pani Natalia Nitek , to Wielka Patriotką i Polska Bohaterka ! Chylę nisko przed nią czoło !

  OdpowiedzUsuń
 7. Hans Gunther Gielen jest jeszcze gorszy jak V kolumna lll Rzeszy . Należy to wyrzucić z Polski !

  OdpowiedzUsuń