21 kwietnia 2017

Islamski atak na Polach Elizejskich.

W czwartek 20 kwietnia na Polach Elizejskich w centrum Paryża ok. godz.21.00 doszło do strzelaniny pomiędzy islamskimi napastnikami a funkcjonariuszami policji. Jeden policjant zginął, a dwóch zostało rannych. Napastnika zastrzelono. Francuska prokuratura zidentyfikowała sprawcę - to 39-letni Francuz Karim. Urodził się w imigranckim getcie pod Paryżem. Miał powiązania z tzw. Państwem Islamskim i figurował na tzw. liście S. czyli osób, które są w kręgu zainteresowań francuskiego wywiadu. Co ciekawe, do funkcjonariuszy strzelał już w 2001 r., gdy został złapany w kradzionym samochodzie. Usłyszał wyrok 20 lat więzienia, ale został przedterminowo wypuszczony na wolność.

Czy Polska jest bezpieczna? Otóż zagrożeniem stanowią nie tylko masowa islamska imigracja (słusznie rząd nie wpuścił na terytorium RP imigrantów w ramach tzw. relokacji), ale także islamscy mieszkańcy krajów Unii Europejskiej. Wszak zamachy dokonują nie tylko imigranci, ale także ich potomkowie czyli islamscy obywatele krajów UE. 

Jednakże polski rząd w obawie przed reakcją UE nie przyjął żadnej ustawy zabraniającej wjazdu do kraju osób wyznających świętą wojnę (czyli dżihad), a wręcz sprzeciwił się na sejmowej komisji petycji projektom Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE, w tej kwestii.

Z kolei opozycja totalna PO/Nowoczesna (nie wspominając już o tzw. lewicy) opowiadają się wręcz za przyjmowaniem islamskich imigrantów, co w dłuższej perspektywie oznacza te same problemy z imigrantami i ich potomkami, co w Szwecji, Francji, Belgii, Niemczech itd. 

Na razie zamachów u nas nie ma, ale z naszymi politykami i ich prounijnym poddaństwem, może to być tylko kwestia czasu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz