4 czerwca 2017

Islamski atak w Londynie, a opozycja "platformersko-nowoczesna" wciąż upiera się na przyjęcie uchodźców

Kolejny islamski atak. W sobotę wieczorem ok.22.00 czasu lokalnego zamachowcy wjechali samochodem w pieszych na moście London Bridge, a następnie zaatakowali z użyciem noży ludzi na pobliskim targu Borough Market. 7 osób zginęło, a 48 trafiło do szpitali. Policji udało się zastrzelić 3 napastników. Arabska telewizja Al Jazeera podała informację o atakach terrorystycznych w Londynie. Pod facebookowym postem o dramacie w Londynie zamieszczonym przez Al Jazeera English pojawiły się setki "polubień".

Tymczasem przedstawiciele Nowoczesnej i Platformy Obywatelskiej upierają się, by Polska przyjmowała tzw. uchodźców, bo ... Polska będzie izolowana lub poza Unią Europejską. Słowem przynależność do UE, warunkuje się zgodą na zafundowanie sobie problemu z islamskimi imigrantami, a w dalszej perspektywie islamskimi zamachami. Skoro tak, to lepiej być poza Unią, życie i zdrowie naszych rodaków jest ważniejsze, niż przynależność do jakiejkolwiek międzynarodowej organizacji. 

W ubr. Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE proponował zakaz wjazdu do Polski osób wyznających świętą wojnę. Opozycja totalna była oczywiście przeciw a PIS bał się reakcji UE na takie przepisy (zatem nie sprowadza imigrantów, ale też nie uchwala ustaw ochronnych). Projekt Stowarzyszenia został odrzucony. Może czas do niego powrócić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz