11 kwietnia 2018

Zamiast się zajmować się świadczeniem najlepszych usług medycznych, Dyrekcja Szpitala Bielańskiego ściga antyaborcyjnego działacza

Antyaborcyjne kampanie drażnią lewaków i "politycznie poprawnych" wszelkiej maści, a skoro są wobec argumentów i przekazanego obrazu bezradni, próbują zatem zastraszyć i doprowadzić do uwięzienia antyaborcyjnych działaczy.

Jak informuje Fundacja Pro Prawo do Życia - założycielowi Fundacji, Mariuszowi Dzierżawskiemu, grozi więzienie. Akt oskarżenia skierowała przeciwko niemu dyrekcja Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Wie Pan co tak rozwścieczyło tych aborcjonistów? Samochód z antyaborcyjnymi plakatami, który zaparkowaliśmy przed wejściem do tej placówki. Informuje on wszystkich pacjentów i przechodniów, że Szpital Bielański to rzeźnia numer 2 w Polsce, w której zabija się rocznie ponad 100 dzieci... zwolennicy mordowania zdewastowali auto. Dzięki wsparciu Darczyńców, udało nam się szybko zebrać odpowiednie środki na remont samochodu i dalej będzie on stał pod Szpitalem Bielańskim. Tego aborcjoniści nie wytrzymali.

Mariusz Dzierżawski został oskarżony o „poniżanie” szpitala i narażanie go na „utratę zaufania społecznego” za pomocą plakatów umieszczonych na samochodzie. Grozi mu za to nawet do roku więzienia. Ale to jeszcze nie wszystko. Drugie postępowanie sądowe przeciwko niemu rozpoczęło się niedawno w Rzeszowie. Działacze proaborcyjnej partii Razem pozwali Mariusza Dzierżawskiego za antyaborcyjne billboardy, które wywiesiliśmy w tym mieście. W imieniu Fundacji będzie odpowiadał za wywołanie „zgorszenia w miejscu publicznym”.

Procesy Mariusza Dzierżawskiego przypominają sprawę Mary Wagner, która w więzieniu spędziła już kilka lat. Aborcjoniści prześladują ją tylko dlatego, że namawia kobiety aby nie mordowały swoich dzieci.

1 komentarz:

  1. POLSKA ! P O L S K A ! niech padnie na kolana RÓŻANIEC i NAJŚWIĘTSZA MARYJA <<< JEDYNY RATUNEK !

    OdpowiedzUsuń