13 października 2017

Ponad 200 tysięcy Polaków przeciw aborcji! Idziemy po więcej!

Inicjatywa ZATRZYMAJ ABORCJĘ" rozwija się najlepiej z dotychczasowych. Jak informuje Fundacja Życie i Rodzina - po 5 tygodniach zbiórki mamy 204 091 podpisów! I codziennie spływają kolejne! Ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie zaangażowanie tysięcy ludzi dobrej woli w całej Polsce, poświecających prywatny czas, aby stać na ulicach i placach miast zbierając podpisy, często w bardzo niekorzystnych warunkach atmosferycznych, jak chociażby deszcz. To właśnie oni "schodzą z kanapy", aby ratować małe dzieci, które same nie mogą się obronić.

Przeciwko akcji "ZATRZYMAJ ABORCJĘ" trwa mobilizacja jej przeciwników. Komitet Barbary Nowackiej posługując się kłamliwą retoryką obrony praw kobiet zbiera podpisy pod projektem zezwalającym na zabijanie wszystkich nienarodzonych dzieci - bez wyjątku i bez żadnego, nawet wydumanego, powodu! Lewica próbuje także ulicznych manifestacji, aby pokazać, że stanowi ważną siłę społeczną. Na szczęście ostatnie czarne protesty pokazały, że energia wrogów życia jest na wyczerpaniu i nie mogą zbyt wiele zdziałać. Choć do polskich feministek płyną potężne środki finansowe, trudno jest odwieść Polaków od obrony życia dzieci.

Ciesząc się z pierwszych sukcesów akcji, pamiętamy, że przed nami jeszcze długa droga. Podpisów musi być znacznie więcej, aby głos przeciw aborcji silnie wybrzmiał w przestrzeni publicznej. Dokonamy tego wspólnie. (Kaja Godek, Fundacja Życie i Rodzina)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz