25 lipca 2017

Tusk, Timmermans, Soros – ręce precz od Polski!

26 lipca w godzinach 17:00 – 18:00 przed budynkiem Komisji Europejskiej w Polsce (ul. Jasna 14/16A, 00-041 Warszawa) odbędzie się manifestacja środowisk narodowych przeciwko działalności organizacji założonych przez George’a Sorosa w Polsce.

„Kryzys polityczny w naszym kraju, spowodowany sporem o reformę sądownictwa, sprowokował wrogów suwerenności Polski do ataku” nie kryją organizatorzy, zatroskani o los Polski.

„Głos zabrali znani z niechęci do naszego państwa unijni komisarze. Polityczną interwencję podjął również Donald Tusk – człowiek, który porzucił funkcję premiera Polski na rzecz ogromnej pensji marionetkowego przewodniczącego Rady Europejskiej” wyliczają.
 
„Wreszcie – swoje fundacje uruchomił George Soros, przedstawiciel kosmopolitycznej finansjery, globalista, znany z atakowania suwerennych narodów na całym świecie” dodają. Dlatego w najbliższą środę zapraszają wszystkich Polaków, patriotów by dać wyraz polskiemu przywiązaniu do suwerenności Rzeczypospolitej! „Musimy powiedzieć Tuskowi, Timmermansowi i Sorosowi – ręce precz od Polski!” apelują.

„Dosyć wspierania i zewnętrznego finansowania antypolskiej dywersji w naszym kraju!” konstatują.
W środowej manifestacji udział wezmą: Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny i Stowarzyszenie Marsz Niepodległości.
Serdecznie zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz