7 maja 2017

Dołącz do Marszu dla Życia i Rodziny! Sprawdź kiedy maszerujemy w Twoim mieście!

Marsz dla życia i rodziny
Szanowni Państwo!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji Marszu dla Życia i Rodziny. Będzie to wspaniała okazja by zamanifestować swoje przywiązanie do rodziny i poszanowania życia każdej osoby od poczęcia do naturalnej śmierci.
„Rodzina jest tą szczególną, a zarazem fundamentalną wspólnotą miłości i życia, na której opierają się wszystkie inne wspólnoty i społeczeństwa”. (św. Jan Paweł II).
Hasłem tegorocznego Marszu jest „Czas na Rodzinę!”. Nasz naród bez silnego fundamentu, jakim jest chrześcijańska rodzina w sposób nieunikniony pogrąży się w kryzysie, jaki już obserwujemy z niepokojem w wielu miejscach na świecie. Dlatego też zamanifestujmy przez swoją obecność na marszu gotowość do obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
Chcielibyśmy, aby marsze w tym roku przyciągnęły jak najwięcej Polaków. Dzięki czemu wspólnie pokażemy społeczeństwu oraz rządzącym, że nie godzimy się na bezkarne mordowanie nienarodzonych dzieci.
Spotykamy się w ponad 160 miastach Polski:
  • 21 maja – Kraków, Częstochowa
  • 28 maja – Lubin
  • 4 czerwca – Opole, Ostrowiec Świętokrzyski
  • 11 czerwca – Bydgoszcz, Katowice, Lublin, Łódź, Rzeszów oraz Warszawa
To tylko niektóre z miast, w których odbędą się nasze marsze. Proszę sprawdzić kiedy Marsz dla Życia i Rodziny przejdzie Państwa miastem. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.marsz.org, na której znajdą Państwo dodatkowe informacje dotyczące wydarzenia oraz daty i miejscowości, w których organizowane będą marsze.

Serdecznie zapraszamy!
Czas na rodzinę!


Komitet Organizacyjny Marszu dla Życia i Rodziny w Krakowie
Instytut Ks. Piotra Skargi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz