7 kwietnia 2017

Terrorystyczny zamach w Szwecji

W Sejmie debata ws. konstruktywnego wniosku nieufności złożonego przez Platformę Obywatelską, która żali się, że Polska odwraca się rzekomo od Unii Europejskiej. Zatem jaki model proponują nam kraje zachodniej UE? 

Ostatni przykład, dziś ze Szwecji. Ciężarówka wjechała w tłum ludzi w centrum Sztokholmu przy galerii handlowej. Trzy osoby nie żyją, są też ranni. Jak informują media, ciężarówka miała zostać porwana dziś rano (czyli jak w scenariuszu berlińskim). Na miejscu przyjechały radiowozy policji i karetki pogotowia. Według reporterów szwedzkich publicznych mediów, policja użyła broni palnej. słychać było strzały. Według doniesień "Expressen", na placu Fridhemsplano, w pobliżu miejscu zdarzenia, doszło do strzelaniny z udziałem 3 mężczyzn, którzy wyskoczyli z ciężarówki. 

Podobne zamachy przeprowadzali islamiści także w Niemczech czy we Francji. Przypomnijmy rząd PO-PSL zgodził się na realokację islamskich imigrantów do Polski. Na szczęście rząd PIS nie zrealizował tej decyzji, choć nie odważył się wprowadzić formalnego zakazu islamskiej imigracji, tak jak żądało tego Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE. 

Gdyby dalej rządziła PO zatem mielibyśmy islamskich imigrantów, z wszystkimi kłopotami jakie oni przynoszą. Wniosek nieufności został przez Sejm odrzucony. Na razie zatem nie grozi nam niebezpieczeństwo.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz