4 kwietnia 2017

Na jesieni ultimatum UE - albo islamscy imigranci, albo kary finansowe

Polska i Węgry otrzymają na jesieni ultimatum w sprawie przyjęcia uchodźców - napisał brytyjski dziennik "The Times", powołując się na źródła w Unii Europejskiej. Według gazety, oba kraje mogą w przypadku odmowy spotkać konsekwencje finansowe. Dziennikarz cytuje anonimowego dyplomatę jednego z krajów założycielskich UE... Rozmówca gazety jest przekonany, że spodziewany wkrótce wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE dotyczący zgodności z prawem kwot uchodźczych poprze stanowisko większości państw członkowskich. "Wtedy będą musieli się dostosować do tej decyzji. Jeśli tak się nie stanie, będą musieli się zmierzyć z konsekwencjami, zarówno finansowymi, jak i politycznymi. Żadnych wyłączeń - nie ma dłużej możliwości, że ktoś jest trochę w, a trochę poza (systemem Unii Europejskiej - PAP). Będziemy bardzo zdecydowani w tej sprawie".

Przypomnijmy polityka przyjmowania islamskich imigrantów, realizowana na zachodzie już od lat 1980-tych doprowadziła do islamskiego terroryzmu w tych krajach, do wzrostu przestępczości, do tworzenia stref, gdzie nie obowiązuje już prawo tych krajów, tylko szariat lub przestępcze reguły. Teraz Unia chce narzucić ten model krajom Europy środkowo-wschodniej w tym Polsce, a jak nie to obetną finansowanie unijne. 

Zatem nadchodzi czas wyboru - albo pieniądze unijne, którego sposób wydatkowania jest zresztą uwarunkowany, po to by docelowo mieć islamski terror i przestępczość, albo też brak tych znaczonych pieniędzy (i tak per saldo uwzględniając wszystkie koszta prawdopodobnie dopłacamy do UE) i gwarancję bezpieczeństwa w naszym kraju.

1 komentarz: