14 kwietnia 2017

Ciemne kadry, dramatyczna muzyka. Tak się robi propagandę

TVN24 wyemitowało materiał na temat Fundacji Pro Prawo do Życia. Jak można było się spodziewać po tej stacji nie był to obiektywny reportaż, ale próba pokazania w najgorszych barwach tej Fundacji. "Obiektywnymi" recenzentami tej Fundacji w reportażu okazali się działaczka partii Razem oraz profesor Dębski ze Szpitala Bielańskiego, tego samego szpitala którego pikietowała Fundacja w związku z dokonanymi tam aborcjami. Poniżej informacja Fundacji:


Zbliża się Wielkanoc, świętujemy zmartwychwstanie Tego, który pokonał śmierć. Te chwile są dla nas okazją do refleksji nad walką, którą toczymy każdego dnia. Chciałabym krótko opowiedzieć o ostatnich wydarzeniach i złożyć życzenia błogosławionych Świąt.

Dzięki pomocy dobrych ludzi rozpoczęliśmy ogólnopolską akcję Szpitale bez aborterów. Wpływamy na lekarzy aby przestali zabijać dzieci, wywieramy presję na władze szpitali i informujemy Polaków, gdzie dokładnie morduje się nienarodzonych.

Początek naszej akcji jest bardzo obiecujący, a skala kłamstw i nienawiści, jaką skierowały przeciwko nam środowiska proaborcyjne, umacnia nas w słuszności podjętych działań.

W zeszłym tygodniu stacja TVN24 wyemitowała materiał na temat naszej Fundacji. Reportaż miał pokazać nas w jak najgorszych barwach. Temu służą ciemne kadry i dramatyczna muzyka w tle. Nawet TVN nie był jednak w stanie poradzić sobie z prostą prawdą o naszej działalności. Jesteśmy niestrudzeni, walczymy bezustannie, mamy wsparcie tysięcy ludzi dobrej woli, działamy skutecznie w całej Polsce i pokazujemy aborcję taką, jaka jest – okrutną, barbarzyńską, nieludzką.

TVN

Nasi wolontariusze cały czas są ciągani po sądach. Ostatnio Adam Kulpiński z Krakowa, weteran procesów za pokazywanie prawy o aborcji, znów został uniewinniony. Tym razem Sąd uznał, że wieszanie wielkoformatowych bannerów pokazujących ofiary aborcji jest zgodne z prawem. W uzasadnieniu wyroku Sąd powoływał się na konstytucyjnie zagwarantowaną wolność głoszenia poglądów.

Chcemy aborcjonistom na cały głos powiedzieć: Nie straszne nam Wasze szykany i pozwy. Prawda zawsze zwycięża. Zwycięży też cywilizacja życia!

Chrystus zmartchwychwstając odniósł ostateczne zwycięstwo nad śmiercią. My możemy mieć udział w tym zwycięstwie walcząc. Okazji do walki w świecie zdominowanym przez cywilizację śmierci nie brakuje. Niech zmartchwychwstały Wódz Życia prowadzi nas do wiecznej ojczyzny.


Niech miłość do dzieci zagrożonych aborcją przynagla nas do działania a radość i pewność zwycięstwa niech towarzyszy naszej walce.

Kinga Małecka-Prybyło
Fundacja Pro Prawo do Życia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz