22 marca 2017

Uniwersytety siedliskiem lewicowych ideologów

OBRAZ 
 - Obejrzyj fim z programem Warto
RozmawiaćW dniu 16 marca w programie Warto rozmawiać omawialiśmy m.in. temat skolonizowania polskich uczelni wyższych przez lewicowe lobby. Sprawa wynikła przy okazji wizyty Pani Rebekki Kiessling, której odmówiono wejścia na kilka uniwersytetów. Przyjechała ona do Polski, aby podzielić się swoim świadectwem, gdyż została poczęta w wyniku gwałtu. Dzieci poczęte w skutek takiego czynu, zabija się w majestacie prawa. W trakcie programu poruszaliśmy także kwestię naszych zapytań o gender studies. Większość szkół wyższych zastosowała uniki, aby nie odpowiedzieć, ile pieniędzy przeznacza na szerzenie ideologii.Prowadzimy sprawę dalej, ale już teraz ujawniamy niektóre pisma od rektorów. Zapraszam Pana do obejrzenia programu, gdzie zobaczy Pan na własne oczy, jak odpowiedział nam rektor Uniwersytetu Wrocławskiego.

Jak widać na państwowych uczelniach wyższych nie ma miejsca na wolność słowa, a presja lewicowych ideologów jest tak silna, że decydują o tym, kto może mieć dostęp do przestrzeni publicznej.
W związku z zaistniałą sytuacją, która miała miejsce skierowaliśmy petycje o odwołanie rektora Uniwersytetu Warszawskiego. Powodem jest niewpuszczenie na wykłady Rebekki Kiessling, a jednocześnie zatrudnienie i finansowanie z funduszy uczelni aborcyjnej lobbystki Wandy Nowickiej. Bardzo proszę Pana o podpisanie PETYCJI oraz rozesłanie jej do swoich znajomych. Wobec podobnych praktyk trzeba wyrazić jasny i zdecydowany sprzeciw! 

OBRAZ 
 - Podpisz petycję w sprawie odwołania
rektora UW.Kaja Godek, Fundacja Życie i Rodzina

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz