13 marca 2017

Stop cenzurze na uczelniach! TAK dla konferencji za życiem

Nie spodziewałem się, że dożyję takich czasów...
Ty i ja musimy stanąć w obronie fundamentów naszej cywilizacji. W Polsce – w kraju, w którym od XIV wieku istnieją uniwersytety - musimy stanąć w obronie wolności do wyrażania własnych poglądów i swobody nauki.
Tego chce zakazać skrajnie lewicowe lobby komunistów, anarchistów i działaczy KOD, które domaga się od rektorów polskich uczelni… zakazu organizacji poważnych konferencji i spotkań dotyczących ochrony ludzkiego życia z udziałem mec. Rebecci Kiessling!
Pod presją skrajnej lewicy jedno takie spotkanie już zostało odwołane – przestraszone władze Uniwersytetu Warszawskiego odwołały zaplanowane na poniedziałek 13 marca wydarzenie!
Kolejne spotkania mają odbyć się już we wtorek 14 marca (KUL – Lublin), środę 15 marca (UJ - Kraków), czwartek 16 marca (UWr – Wrocław). Mamy mało czasu, ale możemy dużo zrobić w tej sprawie. Kliknij tutaj, aby wejść na protestuj.pl i wysłać petycję do rektorów tych uczelni w obronie prawa do mówienia prawdy o aborcji na uniwersytetach.
Jak widzisz, w tym momencie los wolności słowa i swobody prezentowania naukowych poglądów na polskich uczelniach leży w naszych rękach.
W tym momencie, kiedy kieruję mój list do Ciebie, zwolennicy zablokowania konferencji zdobyli już kilka tysięcy podpisów pod swoim petycjami. Stosują oni manipulację i dezinformację dla osiągnięcia swojego celu.
Czy wiesz, że nienawiść zwolenników cenzury na uniwersytetach i promotorów zabijania nienarodzonych sięgnęła tego stopnia, iż dla uniknięcia słowa „życie” w opisie zaproszonej do Polski prelegentki, nazwali ją działaczką „anti-choice” (czyli przeciwniczką „wyboru”)?
To tylko jeden z przykładów…
Drogi Przyjacielu, stajemy do walki z krzykliwym i nielicznym, ale wpływowym lobby, które chce zakneblować usta każdemu, kto wymyka się w swych poglądach ideologii politycznej poprawności. Konferencje organizowane przez Instytut Ordo Iuris to szansa na szersze ukazanie problemu aborcji i udowodnionych naukowo skutków, jakie dla psychiki, zdrowia i otoczenia niesie ze sobą każdorazowe zabicie dziecka poczętego.
Dlatego naszym obowiązkiem jest zareagować na te działania i pilnie zwrócić się do rektorów uniwersytetów, na których odbędą się konferencje o nieuleganie presji formułowanej przez reprezentantów skrajnych ideologii.
Pamiętaj, liczy się każdy głos w obronie fundamentów naszej cywilizacji. Dlatego nie zwlekaj i odpowiedz na moją prośbę. Dołącz do akcji w serwisie Protestuj.pl i poinformuj o niej swoich znajomych.
Z pozdrowieniami,

Sławomir Olejniczak
Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz