3 marca 2017

Brońmy dzieci przed tęczową propagandą

Związek Nauczycielstwa Polskiego rusza na wojnę z Rządem. Przedstawiciele tej organizacji zapowiadają, że jeszcze w pierwszym kwartale tego roku odbędą się wielotysięczne demonstracje przeciwko reformie edukacji.

Jednak nie ta wiadomość jest najgorsza. Otóż po cichu i bez rozgłosu Związek wyruszył na wojnę z dziećmi i rodzicami. A przynajmniej tymi, którym nie jest obojętne, w jakim duchu szkoła wychowuje ich pociechy.

Nie można przecież inaczej opisać decyzji ZNP o przystąpieniu do Koalicji na rzecz Edukacji Antydyskryminacyjnej, w której skład wchodzą m.in. takie organizacje jak: Kampania Przeciw Homofobii, Stowarzyszenie Lambda, Grupa Edukatorów Seksualnych PONTON, czy Stowarzyszenie Na Rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności”.

Nie potrafię zrozumieć, co Związek skupiający tysiące polskich nauczycieli robi wśród organizacji, które pod pozorem działań „antydyskryminacyjnych”, chcą deprawować dzieci ucząc je skrajnie zideologizowanej, wypaczonej wizji ludzkiej płciowości, seksualności i rodziny. 

W swoich materiałach nazywają one „stereotypem” przywiązanie do macierzyństwa, małżeństwa czy wierności, chwalą odchodzenie od tradycyjnej rodziny na rzecz rodzin konkubenckich, niepełnych czy związków jednopłciowych. Organizują wystawy z hasłami typu „Radość seksu lesbijskiego” i zdjęciami całujących się mężczyzn. Propagują naukę o antykoncepcji i masturbacji wśród sześcioletnich dzieci. 

ZNP wspierając takie organizacje otwiera szkoły na wpływ środowisk, które nie tylko promują styl życia subkultur LGBT, ale także podważają prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami.

Dlatego zamierzamy protestować.

Jeżeli zależy Ci na dobru dzieci, podpisz dwie przygotowane przez nas petycje:

1. pierwsza, skierowana jest do Prezesa Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomira Broniarza, którego wzywamy do wycofania ZNP z udziału w tej tzw. antydyskryminacyjnej koalicji;

2. druga, w której apelujemy do Pani Minister Anny Zalewskiej o dołożenie wszelkich starań, żeby dzieci w polskich szkołach nie zostały poddane szkodliwej ideologicznej indoktrynacji.

Nie możemy pozwolić, by deprawatorzy mieli ułatwiony dostęp do szkół – musimy bronić najmłodszych przed propagandą, której wpływ może mieć nieodwracalne skutki w ich dorosłym życiu.

Jako Centrum Życia i Rodziny jesteśmy zdeterminowani, by stanąć w obronie dzieci i młodzieży przed treściami szkodliwymi dla harmonijnego rozwoju ich osobowości.

Razem możemy ochronić dzieci przed tęczową propagandą!Paweł Kwaśniak - Prezes Centrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz