22 lutego 2017

Wsparcie dla pro-rodzinnego prezydenta Lubartowa

20 lutego w Lubartowie stanęła wystawa „Stop dewiacji”, przestrzegająca przed zagrożeniami związanymi z praktykowaniem homoseksualnego stylu życia. Bardzo szybko wystawa znalazła się pod atakiem ze strony środowisk prohomoseksualnych. Została zniszczona przez nieznanych sprawców, a władze miasta zaatakowano za wydanie zgody na informowanie mieszkańców Lubartowa o niewygodnej prawdzie nt. homoseksualizmu.

W obliczu ciągłych prób wprowadzania lewicowej cenzury nie możemy stać bezczynnie. Na Zachodzie w wielu państwach już ściga się osoby mówiące prawdę o środowiskach LGBT. Ich "związki" zrównuje się z małżeństwem, a dzieci trafiają w wyniku adopcji do rąk dewiantów. Musimy zatrzymać tent trend w Polsce zanim będzie za późno! Stań po stronie prawdy i wolności słowa! Podpisz list z poparciem dla wystawy w Lubartowie."

Wobec agresywnej nagonki na Pana Prezydenta Miasta Lubartowa, ja również gorąco zachęcam Państwa do podpisania petycji (ważne, abyśmy uczynili to jak najszybciej), żeby nasze wsparcie było większe i bardziej widoczne niż wspomniane ataki.

Magdalena Korzekwa-Kaliszuk, Dyrektor CitizenGO Polska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz