26 stycznia 2017

Więzienie lub grzywna za obronę życia w internecie - zareaguj!

słyszał Pan/Pani zapewne, że francuska telewizja zakazała emisji spotu pokazującego szczęśliwe i uśmiechnięte dzieci z zespołem Downa? Popularny film pokazywał jedynie życie rodzin i ich codzienne radości i problemy. Tę skandaliczną decyzję telewizji poparł francuski najwyższy sąd administracyjny - Rada Stanu. Jest to jednak tylko drobny przykład systematycznych działań przeciwko obrońcom życia.

Więzienie lub grzywna za prawdę o aborcji

Wszystko wskazuje na to, że Parlament Francuski na dniach uchwali zakaz publikacji treści pro-life w internecie. Za pokazywanie prawdy o rozwoju dziecka przed urodzeniem, grozić będzie kara do dwóch lat więzienia lub grzywna do 30 tys. EUR!
Francja staje się dziś krajem wprowadzającym drastyczne ograniczenia dla swobody wypowiedzi. Lobby aborcyjne i homoseksualne mają coraz większy wpływ na francuskich polityków i skutecznie narzucają własną wizję społeczeństwa.

My też musimy wyrazić sprzeciw

Nie możemy biernie się temu przyglądać. Dziś wprowadza się te drakońskie zakazy we Francji, jutro będzie się chciało uczynić to w Polsce! W ostatni czasie francuskie władze nieraz wyniośle krytykowały Polskę, a jak widać – same dopuszczają się łamania praw obywatelskich i praw człowieka. Dlatego przygotowaliśmy petycję do Ambasadora Francji w Warszawie, w której wyrażamy nasz sprzeciw dla karania za pokazywanie prawdy o aborcji.
Dlatego bardzo proszę o poparcie naszej akcji:
podpisz
Jestem przekonana, że głos tysięcy Polaków odbije się szerokim echem i wzmocni pozycję francuskich obrońców życia.
Dr Joanna Banasiuk
Wiceprezes na rzecz kultury prawnej ORDO IURIS

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz