1 stycznia 2017

Polak zamordowany w Ełku przez islamskich imigrantów?

W sylwestrową noc (około godziny 22-23) przed lokalem gastronomicznym w Ełku - "Prince Kebab" doszło do awantury. Młody Polak, 21-letni Daniel otrzymał nożem 2 rany kłute. Policja zatrzymała 4 osoby - Polacy i obcokrajowcy. Policja nie chce potwierdzić narodowości sprawców (podobnie jak w Niemczech). Media podają, iż wśród zatrzymanych jest 2 Algierczyków, Marokańczyk i Tunezyjczyk. Wiadomo, że zatrzymani byli trzeźwi. Służby wyjaśniają okoliczności zabójstwa. 

Wzburzenie społeczne jest spore, przed lokalem zebrał się tłum 200-300 osób wznoszący okrzyki i rzucający petardy. Do Ełku ściągnięto dodatkowe posiłki policji. Doszło do starć tłumu z policją. Kilkanaście osób zostało zatrzymanych.

Zabójstwo w Ełku potwierdza zasadność żądania Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE ustawowego zakazu wjazdu do Polski dla osób wyznających świętą wojnę (czyli Muzułmanów), żądania odrzuconego przez rządzących i opozycję w Sejmowej Komisji Petycji, niedawno potwierdzonego poprzez odrzucenie wniosku referendalnego w sprawie.

Do sprawy odniósł się poseł Robert Winnicki z Ruchu Narodowego:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz