1 stycznia 2017

Podziękujmy za odwagę w 2016 r. Prezydentowi Kielc

Na kieleckim rynku stanęła wystawa „Stop dewiacji”. Wystawa informowała o medycznych i społecznych niebezpieczeństwach płynących z praktykowania homoseksualnego stylu życia. Już od pierwszego dnia wystawa znalazła się pod atakiem środowisk lewicowych, m.in. kieleckiego oddziału Gazety Wyborczej, świętokrzyskich działaczy partii Razem oraz Komitetu Obrony Demokracji.

Środowiska na co dzień głoszące hasła o tolerancji i wolności słowa nie ustawały w wysiłkach, żeby ocenzurować wystawę. Na początku zasłaniano ją transparentami, potem zaklejano kartkami papieru i nabazgrano na niej antyklerykalne hasła. Na koniec, 3 października podczas tzw. "czarnego protestu" feministki i anarchiści całkowicie zdewastowali wystawę przed kamerami lokalnych mediów.

Pod szczególnym atakiem znalazł się również prezydent Kielc, pan Wojciech Lubawski. Mimo nacisków oraz coraz bardziej agresywnych zachowań lokalnej lewicy, nie ugiął się i w rozmowie z Gazetą Wyborczą podtrzymywał swoją decyzję o wyrażeniu zgody na wystawę. (...) Pokaż prezydentowi, że nie jest sam! Podpisz list w obronie wystawy "Stop dewiacji" w Kielcach! Fundacja Życie i Rodzina"

Życzę Państwu pomyślnego roku 2017! 
Magdalena Korzekwa-Kaliszuk z Zespołem CitizenGO

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz