29 stycznia 2017

PKO BP ściga pracowników za wpisy internetowe

Dlaczego tu taka cisza? czyżby tak sie dobrze działo w tym naszym banku? i nie ma niezadowolonych? Ale tez nie ma zadowolonych. Czyli to koniec? Forum przeszło do historii? - pyta Tosia 70 na Forum Pracowników PKO BP i otrzymuje odpowiedź od doradca.kasjer12: chyba tak a internauta czekam_na doprecyzuje Nikt już nie ma ochoty tutaj zabierać głosu bo wątki są kasowane a zresztą o czym pisać ? O tym , że coraz mniej liczy się "zwyczajny" klient, wiecie ten zero pkt., że nie istnieje już wsparcie współpracowników jak cię zwolnią to nikogo to nie ruszy.Do pracy przychodzi się smutnym wychodzi zdołowanym ale nikt cię tu nie trzyma. Świat się kończy jest coraz gorzej.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,163046109,163046109,To_koniec_tej_grupy_.html

Rzeczywiście na Forum Pracowników PKO BP gazety.pl wpisów nowych jak na lekarstwo i w sumie nie ma się co dziwić skoro za wpisy na forum niektórzy pracownicy nie tylko zostali zwolnieni z pracy, ale nawet zafundowano im postępowania karne i cywilne.

Znany jest przypadek Artura Staszka (login pracownik7777), który 17 sierpnia 2016 w wyniku ugody zdecydował się przeprosić PKO BP. Teraz (26 i 27 stycznia) przeprosiny musiała zamieścić Ewa Steckiewicz (mini1818) za dokonane wpisów w dniach : 9 września 2015 r. o godz. 20.43, dnia 10 września 2015 r o godz. 20.28,. dnia 12 września 2015 r. o godz. 20.21 oraz dnia 9 października 2015 r. o godz. 19.08 na w/w forum naruszając dobre imię Powszechnej Kasy Oszczędności Banku Polskiego. Ponadto Bank wymusza na internautach powstrzymania się w przyszłości od wszelkich pomówień mogących poniżyć Powszechną Kasę Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla prowadzenia działalności bankowej (faktycznie oznacza to zakaz wypowiedzi nt. PKO BP)
http://forum.gazeta.pl/forum/w,34837,163248360,163248360,_mimi1818_przeprosiny_.html


A co jeżeli do ugody nie dochodzi? Według naszych informacji Bank w postępowaniach sądowych potrafi żądać kar w postaci ograniczenia wolności w postaci dużej ilości prac społecznych i wielotysięcznych nawiązek na rzecz kampanii "Stop mowie nienawiści". To ostatnie jest bardzo ciekawe. Kampanię wspierają środowiska gejowskie, antyrasistowskie (m.in. anty-islamofobii). Siedziba kampanii to fundacja Batorego, założona przez George'a Soros'a. W skład władz fundacji wchodzą osoby, które są związane z Platformą Obywatelską (np Jan Krzysztof Bielecki, Bogdan Borusewicz, Agnieszka Holland, Helena Łuczywo, Olga Krzyżanowska, Andrzej Olechowski, Aleksander Smolar i inni). Główna działalność w ramach kampanii to spoty i inne tego typu akcje. Aż dziw, iż członkowie zarządu nominowani przez aktualnie rządzących godzą się, by bank promował ideologiczne akcje.

Choć zanika forum dyskusyjne PKO BP, nie oznacza to iż Bank przestanie być recenzowanym, wszak jest Serwis21, my nie udzielamy informacji o osobach zamieszczających wpisy.

4 komentarze:

 1. Jezu nie wierzę że tak się dzieje na prawdę jeżeli tak to w jakim kraju my żyjemy bo chyba nie w Polsce to jest chyba sen........

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie działania przypominają czasy ciemnej komuny.

  OdpowiedzUsuń
 3. likwidowanie oddziałów- zwolnienia! teraz jest jakaś patologia między pracownikami, wyrywanie sobie sprzedaży, aby pokazać kto jest lepszy, bo dyrektorzy roznieśli plotkę (albo i nie), że zostaną tylko ci z dobrą sprzedażą i nie ważne czy są z oddziału likwidowanego czy nie. Żenujące!!!!! Robią nas szmaty!! Pracodawca roku!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie chcą nawiązki na fundacje "stop mowie nienawiści" ,zmieniła się jedyna słuszna linia , zmieniły się upodobania , teraz chcą nawiązki na PCK.

  OdpowiedzUsuń