2 stycznia 2017

Ograniczyć do zera możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych

Prezes Ruchu Narodowego i poseł na Sejm RP Robert Winnicki wydał oświadczenie ws. wydarzeń w Ełku. Poniżej treść oświadczenia:
Warszawa, 02 stycznia 2017 r.
Oświadczenie w sprawie wydarzeń w Ełku
Morderstwo dokonane na Polaku w noc sylwestrową wywołało głębokie poruszenie w lokalnej społeczności i w całym kraju. Łączę się w bólu i modlitwie z najbliższymi zamordowanego.
O dokonanie okrutnego zabójstwa oskarżony jest Tunezyjczyk, zatrzymani są też obywatele Algierii i Maroka. Niedawne morderstwo oraz sceny inwazji na Europę Zachodnią, jakie niemal codziennie oglądamy w mediach, rodzą kolejne napięcia.
Dlatego trzeba po raz kolejny podnieść kwestię dbałości o bezpieczeństwo naszego państwa. Ruch Narodowy zabiega o Polskę wewnętrznie zwartą, kulturowo, religijnie i etnicznie spójną.
Apeluję do wszystkich sił politycznych o rozpoczęcie debaty nad polityką imigracyjną naszego państwa. Należy ograniczyć, być może nawet do zera, możliwość imigracji do Polski z niektórych kręgów kulturowych.
Jeśli dziś poważnie i na spokojnie przepracujemy ten problem, unikniemy wielu tragedii, które wstrząsają Zachodem.
Robert Winnicki
Prezes Ruchu Narodowego


Przypomnijmy stosowny projekt ustawy a później propozycja referendum ws. zakazu wjazdu do Polski osób wyznających świętą wojnę (dżihad) proponowało Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE. Sejmowa Komisja Petycji głosami opozycji i rządzących propozycje te odrzuciła. Dziś widzimy można się przekonać, że były to błędne decyzje.

http://serwis21.blogspot.com/2016/04/posowie-i-rzad-za-prawem-do-wjazdu-do.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz