24 stycznia 2017

Ile Twoich pieniędzy trafia na gender studies? "GW" chce żebyś nie wiedział!


Ostatnie dni to dowód na to, że lewicowe lobby chcą niszczyć każdego, komu drogie są wartości takie jak życie ludzkie i normalna rodzina oparta o małżeństwo kobiety i mężczyzny.

Naszą organizację bezpardonowo zaatakowała "Gazeta Wyborcza" wraz z Partią Zieloni i Komitetem Obrony Demokracji!

Ich wściekłość wywołało jedno krótkie pismo, które rozesłaliśmy do uczelni wyższych, aby dowiedzieć się, ile pieniędzy wydaje się na zajęcia i konferencje naukowe z zakresu Gender Studies. Pytaliśmy też o listę wykładowców gender oraz kryteria ich zatrudnienia.

OBRAZ 
 - Zobacz treść naszych pytań
zadanych zgodnie z ustawą o dostępie do
informacji publicznej
TREŚĆ NASZYCH PYTAŃ ZADANYCH ZGODNIE Z  USTAWĄ O DOSTĘPIE DO INFORMACJI PUBLICZNEJ

Okazuje się, że ideolodzy gender na samo zadawanie pytań odpowiadają niewybredną agresją! Jedna z pracownic Uniwersytetu Gdańskiego w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" wprost mówi, że rozpoczęliśmy działania mające na celu eksterminację określonej grupy społecznej!

Jesteśmy wyzywani i hejtowani w internecie, a przy pomocy tych prostackich ataków próbuje się nas zniechęcić do docierania do prawdy o tym, jak homolobby opanowuje kolejne obszary życia publicznego, korzystając przy tymobficie z pieniędzy podatników.

OBRAZ 
 - Zobacz hejt Partii Zieloni
PARTIA ZIELONI ORGANIZUJE NAGONKĘ NA NAS NA FACEBOOKU


Wszyscy powinniśmy być równi wobec prawa. Ustawa o dostępie do informacji publicznej pozwala obywatelom pytać o sposób funkcjonowania instytucji publicznych, a prowadzących te jednostki zobowiązuje do udzielania odpowiedzi.Nie godzimy się na to, aby mniejszość, jaką stanowią fanatyczni ideolodzy gender,terroryzowała normalną większość i rozstawiała po kątach ludzi chcących dowiedzieć się, ile naszych pieniędzy poświęca się na nauczanie, że homoseksualizm jest jedną z norm, a kobiety mają prawo zabić własne dziecko w imię praw reprodukcyjnych.


Mimo agresji, z jaką przyszło nam się zmierzyć, chcemy dalej mówić prawdę i bronić innych przed wrogością ze strony homolobby.
W ostatnich dniach Tygodnik Powszechny zaatakował znanego Dominikanina o. Adama Szustaka za wyrażoną z pozycji teologicznej oraz naukowej krytykę homoseksualizmu. Zachęcam do przeczytania artykułu, który w idealny sposób ujawnia przekłamania zawarte w tezach lansowanych przez Tygodnik Powszechny". Jest on dostępny [TUTAJ].
To dzięki pomocy ludzi dobrej woli, możemy dalej prowadzić nasza batalię o normalność i dobro dzieci nienarodzonych i zdrowych rodzin.

Kaja Godek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz