3 grudnia 2016

Postawmy tamę zabijaniu dzieci i homopropagandzie! (Fundacja Życie i Rodzina)


Walka o życie i rodzinę trwa, a my stajemy w pierwszych szeregach jako ich obrońcy. W tym miesiącu powstało aż 5 nowych komórek naszej Fundacji! Kolejni odważni wolontariusze rozpoczęli działania w Kaliszu, Puławach, Białej Podlaskiej, Andrychowie/Zatorze oraz w Kętach/Oświęcimiu. Coraz więcej młodych ludzi chce powstrzymania i aborcji i napastliwych środowisk LGBT.

Doniesienia z Francji o dyskryminacji osób z zespołem Downa pokazują, że lobby aborcyjne nie śpi. Agresywnie domagano się w tym kraju ocenzurowania prawdy, że osoby z wadą genetyczną i ich rodziny mogą żyć normalnie i być szczęśliwe.Żądanie usunięcia z bloku reklamowego spotów telewizyjnych przekazujących taką treść uzasadniano wrażliwością na matki, które zabiły swoje niepełnosprawne dzieci. Ta kampania lobby aborcyjnego uświadamia nam, że należy z całą mocą strzec w przestrzeni publicznej prawdy o aborcji, bo właśnie to jest najgroźniejsze dla zwolenników zabijania. Tylko w tym miesiącu zorganizowaliśmy 26 pikiet w 13 miastach. I nie ustaniemy w tym działaniu! A nasz protest skierowany do ambasadora Francji w 3 tygodnie podpisało ponad 31 tysięcy Polaków!

Walka o prawdę na ulicy bywa niełatwa. W czasie ostatniej z pikiet w Katowicach naszych wolontariuszy usiłowała zastraszyć policja!Funkcjonariusze próbowali nałożyć na wszystkich uczestników legalnego zgromadzenia mandaty wysokości 500 zł każdy. Kiedy prolajferzy nie wyrazili zgody, zapowiedziano im skierowanie sprawy do sądu. Poniższy film z interwencji pokazuje zdarzenia na pikiecie w Katowicach. To zachowanie stróżów prawa martwi nas, ale i wskazuje, że zwolennicy zabijania dzieci mają potężne wpływy i wszelkimi metodami będą zwalczać każdy przejaw troski o życie nienarodzonych. A poczęte dzieci liczą na naszą pomoc! 

 Także środowiska homoseksualne chcą przyznania dla siebie statusu rodzin i prawa do adopcji dzieci, aby je wykorzystywać i niszczyć. Pokazuje to opisywana niedawno przez polską prasę historia dwóch lesbijek - Sylwii i Beaty, które chciały adoptować dziecko, jednak nie otrzymały odpowiedniego zaświadczenia lekarskiego. Lekarka, która stanęła po stronie dobra dziecka i odmówiła pomocy przy homoadopcji, została ukarana i upomniana zarówno przez kierownika placówki medycznej, jak i przez... Rzecznika Praw Pacjenta, Krystynę Kozłowską!Czy możemy czuć się bezpieczni, gdy urzędnicy państwowi stają po stronie dewiantów? Czy mamy gwarancję, że w razie naszej śmierci nie przyjdzie po nasze dzieci para gejów i nikt nie będzie rozumiał, że dzieje się coś złego? 

 Nie chcemy pozwolić na podobne sytuacje. Pary homoseksualne nie stanowią normy ani alternatywy dla rodzin. Co więcej - homoseksualizm poważnie szkodzi życiu i zdrowiu. Homoseksualne konkubinaty to zagrożenie dla dzieci. Fakty mówiące o tym przedstawiamy na wystawie Stop Dewiacji. Pokazujemy to, o czym skrzętnie milczą i kłamią środowiska LGBT - o pedofilii, podatności na zakażenia HIV, przestępczości i innych patologiach. W tym tygodniu otrzymaliśmy informację, że Prokuratura Lublin-Południe odrzuciła zażalenie jednego z homoseksualnych stowarzyszeń, które chciało ścigania nas za rozstawienie wystawy w Radzyniu Podlaskim. Cieszymy się z tego sukcesu i planujemy już postawienie ekspozycji w kolejnym miejscu.
Kaja Godek, Fundacja Życie i Rodzina
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz