20 grudnia 2016

Polak zamordowany, 12 ofiar śmiertelnych 48 rannych - islamski zamach w Berlinie

12 ofiar śmiertelnych, 48 rannych. W poniedziałek wieczorem, ok. godz. 20 czarna ciężarówka na polskich numerach rejestracyjnych wjechała w tłum na jarmarku świątecznym na Breitscheidplatz w Berlinie, obok słynnego Kościoła Pamięci (Gedächtniskirche).  Ciężarówka została skradziona. Polski kierowca został wcześniej zamordowany. Zamachowca ujęto, to 23-letni Pakistańczyk, który przekroczył granicę Niemiec 31 grudnia 2015 i mieszkał w ośrodku dla uchodźców. Był notowany przez policję. Oto do czego doprowadziła polityki przyjmowania islamskich imigrantów przez panią Merkel.


Przypomnijmy, że za przyjmowaniem islamskich imigrantów był rząd Platformy Obywatelskiej, który zgodził się na unijne plany rozlokowania, a także młodsza siostra Platformy - Nowoczesna.

Niestety mimo kolejnych zamachów, polscy politycy niczego z doświadczeń zachodnich się nie nauczyli. Sejmowa Komisja Petycji głosami opozycji (głównie PO) i rządzących odrzuciła projekty ustaw Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE ws. zakazu wjazdu do Polski osób wyznających świętą wojnę (dżihad) jak również projekt referendum w tej sprawie. 
http://serwis21.blogspot.com/2016/12/komisja-sejmowa-przeciw-referendum-ws.html
http://serwis21.blogspot.com/2016/04/posowie-i-rzad-za-prawem-do-wjazdu-do.html

W imię politycznej poprawności politycy wszystkich partii zatem nie podejmują działań prewencyjnych, które uniemożliwiłyby lub utrudniłyby podobne sceny w przyszłości w Polsce. Czyżby życie Polaków nic nie znaczyło?

--------------------
20.08 - PS: Niemiecka policja zwolniła Pakistańczyka, podobno nie był sprawcą zamachu. a prawdziwy zamachowiec nadal sobie grasuje po ulicach Berlina lub innego miasta. Państwo Islamskie już przyznało się do zamachu


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz