14 kwietnia 2016

Fundacja Pro Prawo do Życia: Uratujemy dzieci przed aborcją! Od soboty zbieramy podpisy!Od Fundacji Pro Prawo do Życia otrzymaliśmy następujące informację:

Ogłoszenie wiadomości o utworzeniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej spowodowało frontalny atak środowisk lewicowych na Komitet i naszą Fundację. Gazeta Wyborcza, TVN i podobne media prześcigają się w wymyślaniu kłamstw na nasz temat. A przecież treścią naszego projektu jest ochrona życia każdego dziecka, również tych, które na mocy obowiązującego obecnie prawa można legalnie mordować, tak jak małego Wiktora z Zespołem Downa, zabitego niedawno w warszawskim szpitalu.
Chcę zapewnić, że ta kampania oszczerstw nie zniechęca nas do działania. Przeciwnie, nasza mobilizacja rośnie.
Od soboty zbieramy w całej Polsce podpisy. Nasi wolontariusze ruszyli do pracy z ogromnym entuzjazmem. Mamy szansę zebrać więcej podpisów niż kiedykolwiek. Na naszej stronie www.stopaborcji.pl zarejestrowało się już ponad 2 000 osób, które chcą wziąć udział w zbiórce podpisów. Mamy nadzieję, że będzie ich jeszcze więcej.

Z zabijaniem dzieci walczymy na wielu frontach
Nasi przyjaciele walczą na różnych frontach. Dowódcy komórek regionalnych Fundacji podejmują ogromny wysiłek organizacyjny i organizują pikiety i zbiórki podpisów na terenie całego kraju. Setki wolontariuszy wyszły na ulice polskich miast, aby pokazywać prawdę o aborcji i dopominać się o prawo do życia dla każdego poczętego dziecka. Spotykają się tam często ze zwolennikami zabijania najmłodszych Polaków. Wyposażeni w prawdę, dzięki naszym kursom, i megafony, dzięki ofiarności naszych darczyńców, demaskują mordercze zamiary przeciwników. Mariusz Dzierżawski, Agnieszka Kocimska, Anna Kiljan, Malina Świć, Magda Łońska, Danusia Kucharska, Jacek Januszewski i wielu innych codziennie występują w mediach i tłumaczą Polakom, czym jest aborcja i przekonują, że teraz trzeba ją powstrzymać.
Wszyscy spotykamy się z szykanami, oszczerstwami i kłamstwami. Siły dodaje nam świadomość, że ta furia środowisk popierających zabijanie dzieci w łonach matek, wynika z bezsilności i poczucia porażki. Niestety, aborcjoniści są wciąż dobrze usytuowani w mediach i korzystają z gigantycznych pieniędzy z zagranicy.

Z całego serca proszę Pana o wsparcie kampanii "Stop Aborcji". Właśnie teraz najbardziej potrzebujemy poświęcenia naszych darczyńców. Każda złotówka pomoże w sprawnym prowadzeniu akcji zbierania podpisów.

Potrzebujemy plakatów, naklejek, transparentów, wydrukowanych tysięcy formularzy do podpisów, megafonów i koszulek dla wolontariuszy.

PS. Dołączam również krótkie podsumowanie wydarzeń z marca.
W marcu nasi wolontariusze zorganizowali 38 pikiet antyaborcyjnych i 5 wystaw "Wybierz życie". Odbyło się też 5 kursów obrońców życia, na których przeszkoliliśmy 61 osób.
W ostatnim miesiącu szczególnie aktywnie zajmowaliśmy się tragicznym wydarzeniem w Szpitalu im. Świętej Rodziny w Warszawie. Protestowaliśmy pod szpitalem, żeby wyrazić zdecydowany sprzeciw wobec okrucieństwa, jakie tam się dokonało. 24-tygodniowe dziecko, które przeżyło własną aborcję, zostało tam pozostawione na śmierć w męczarniach. Najgorsze jest to, że takie rzeczy dzieją się w majestacie prawa. Konsultanci krajowi ds. neonatologii i ginekologii zgodnie uważają, że taka właśnie jest procedura. Dzieci, które przeżyły aborcje mają być pozostawiane samym sobie, cierpiące i błagające o pomoc, aż umrą. Żeby takie sytuacje nie mogły mieć miejsca, musimy zmienić prawo.
Na szczęście mam też dobrą wiadomość. Jedna z naszych najaktywniejszych komórek regionalnych, czyli Wrocław pod wodzą prześladowanego przez policję Adama Brawaty, zorganizowała od października 2014 do marca 2016 pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym we Wrocławiu 17 pikiet w obronie zabijanych tam dzieci. W 2014 dokonano tam ogółem 51 aborcji, a w 2015 już tylko 19 z powodu podejrzenia choroby. Ponad 96 % aborcji w Polsce, to aborcje eugeniczne wiec można założyć, że całkowita liczba zabijanych we wrocławskim szpitalu dzieci znacznie zmalała. Bez bardzo ciężkiej pracy naszych wolontariuszy i wsparcia naszych darczyńców nie byłoby to możliwe!

Przelew na konto

79 1050 1025 1000 0022 9191 4667 
Fundacja Pro - prawo do życia
ul. Grzybowska 37a lok. 25
00-855 Warszawa
Tytułem: Darowizna na cele statutowe - zbiórka podpisów
Kinga Małecka-Prybyło
Fundacja Pro - Prawo do życia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz