Piątek 20 października o godz. 15.00 w Warszawie przed Ministerstwem Infrastruktury ul. Chałubińskiego 4/6
protest Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE
przeciw przewlekłości rządu ws. przekształcenia wieczystego użytkowania w prawo własności i przestępczej patologii przy aktualizacjach opłat użytkowania wieczystego

11 października 2015

Czy Unia Europejska wprowadzi podatek imigrancki?

Niemcy i Komisja Europejska prowadzą nieformalne rozmowy o specjalnym podatku w UE przeznaczonym na pokrycie kosztów przyjęcia i integracji uchodźców - podał w sobotę dziennik "Sueddeutsche Zeitung". Jak wynika z informacji uzyskanych przez gazetę podczas obrad Międzynarodowego Funduszu Walutowego w Limie podatek ten byłby zawarty w podwyżce VAT lub w opłatach od paliw.
Władze niemieckie zaprzeczają tym doniesieniom, ale... wiadomo że rządzący często mówią jedno, a później czynią drugie tłumacząc, że sytuacja uległa zmianie. Liczba imigrantów będzie się zwiększać (bo rządy państw członkowskich nie stać na odmowę przyjęcia imigrantów), a problem ich finansowania będzie narastać. Zatem podatek imigrancki wcześniej czy później stanie na porządku dziennym. Tylko dlaczego Polacy mają płacić, za idiotyczne decyzje kanclerz Merkel, prezydenta Hollande'a, Komisji Europejskiej i Kopaczowej?

NIE - DLA ISLAMSKIEJ INWAZJI
TAK - DLA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz