Piątek 20 października o godz. 15.00 w Warszawie przed Ministerstwem Infrastruktury ul. Chałubińskiego 4/6
protest Stowarzyszenia Interesu Społecznego WIECZYSTE
przeciw przewlekłości rządu ws. przekształcenia wieczystego użytkowania w prawo własności i przestępczej patologii przy aktualizacjach opłat użytkowania wieczystego

29 września 2014

Posada w PGE dla córki rzecznika rządu

Minister Wasiak przekazała otrzymaną z PKP odszkodowanie za zakaz konkurencji (zwaną w mediach także odprawą) w wysokości 510 tys. zł jako darowiznę na cele pożytku publicznego (część będzie mogła odpisać od podatku dochodowego), a Igor Ostachowicz zrezygnowal z funkcji w Orlenie. Rządzący sugerują, iż to zasługa premier Ewy Kopacz, w rzeczywistości to oburzenie społeczna i perspektywa wyborów spowodowały powyższe decyzje. Jednakże konfitur politycznych jest więcej.
I tak 28-letnia Magdalena Sulik, córka rzecznika rządu Iwony Sulik, wieloletniej współpracowniczki pani premier kilkanaście dni temu otrzymała prace w państwowej spółce PGE (pracowała do tej pory w Polkomtelu). Od początku miesiąca wiadomo było, że pani marszałek Kopacz zostanie premierem, a jej rzecznikiem pani Iwona. Oczywiście będą nam wmawiać, iż był to czysty zbieg okoliczności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz